Kineziologie One Brain - poradna Brno

Vliv stresu

 Můžeme kineziologií pozitivně změnit náš život?

Mnohým z nás se stává, že přes veškerou snahu nedosahujeme takových výsledků, jakých bychom si představovali dosáhnout ať už to bylo ve škole, v zaměstnání, ve vztazích v rodině nebo i s okolím. To, co nás brzdí, jsou negativní zážitky z dětství i v dospělosti (také v období před porodem a při porodu), které se hluboce uložily do našeho podvědomí. V okamžiku stresu se tyto zážitky znovu vynořují ve formě strachu a často, aniž bychom si je uvědomovali, ovlivňují naše chování v současnosti. Část mozku(SIP), kde jsou tyto zážitky uloženy, odpojí 75% mozku zahrnujícího tvořivé myšlení a my jen reagujeme na okolí buď bojem nebo útěkem. A tak se dostáváme z jedné extrémní situace do druhé. Jsme agresivní nebo depresivní, hyperaktivní nebo lhostejní, ztrácíme schopnost učit se atd. Cítíme se nemilovaní, a proto se snažíme být dobrými, abychom získali lásku a pozornost svých blízkých. A tak se stále častěji chováme a žijeme podle názoru ostatních a ne podle sebe. Jsme stále nešťastnější a nemocnější. A přitom stačí tak málo – odblokovat své stresy a odpustit sobě a ostatním.

Obnovením vnitřní harmonie se nám zlepší zrak, protože uvidíme, co jsme vidět nechtěli, přestane nás bolet hlava a páteř, protože přestaneme nadměrně přemýšlet nad tím, co jsme měli udělat jinak a proč nás nemají rádi. Nebudou nás trápit nemoci nohou, protože nebudeme už mít strach jít svým životem do budoucnosti. Nebude nás už zlobit žaludek, protože dokážeme najít nová řešení dlouho neřešených problémů. Obnoví se naše schopnost učit se a komunikovat. Odstraněním strachu z těhotenství a porodu se stane porod pro maminku i dítě příjemnější, rychlejší a méně bolestivý.

Odblokováním emocionálního stresu metodou kineziologie One Brain, přestanou naše chování ovládat naše skryté motivace, strachy a obavy. Všechno, z čeho máme strach, přitahujeme do svého života. Pokud se svých strachů zbavíme, dokážeme značně ovlivnit pozitivním způsobem svůj budoucí život. Začneme využívat potenciál celého mozku a tím se obnoví schopnost tvořivého myšlení a my tak umíme lépe řešit své problémy.

Odblokováním jednoho stresu práce na sobě obvykle nekončí. Vynořují se další stresy, kterým do té doby nebyla dána důležitost. Jedná se vlastně o celoživotní práci, kdy postupně odstraňujeme stresy a strachy stejně jako slupky cibule tak, abychom odkryli drahokam, který je skrytý někde uvnitř nás. Ti, kterým se metoda One Brain líbí a chtějí na sobě intenzivněji pracovat, mohou navštěvovat kurzy kineziologie – One Brain.

 

TOPlist