Kineziologie One Brain - poradna Brno

O mně

Lada Říhová

Pocházím z Frýdku – Místku. Asi ve 14 letech jsem objevila jógu a tím se mi otevřel svět alternativní medicíny. Za to, že se dnes mohu věnovat kineziologii, vděčím své mamince Milušce Lhotákové, která absolvovala první kurzy metody One Brain na Slovensku. Nadšeně na mě procvičovala všechny techniky používané při odblokování a pak mě podporovala při studiu kineziologie v Praze. Všechny kurzy metody One Brain jsem absolvovala v letech 1994 – 1999 u lektorky Caroll Ann Honz. Po ukončení studia na VŠB jsem se odstěhovala do Brna a pracovala jako CFD výpočtář v Blansku. Vdala jsem se a měla s odstupem tří let dva syny.  Od roku 2009 jsem certifikovanou lektorkou kurzů kineziologie - One Brain.

Nyní jsem pokročilý trenér a  mám povolení učit 8 kurzů.

9. a 10. kurz učí v ČR Miluška Lhotáková ve F-M a Míla Rutová v Plzni.

Dosud  jsem se setkala s mnoha technikami, ať už se jedná o metody léčení nebo duchovního růstu, ale vždy zjišťuji, že kineziologie – One Brain je pro mne nejpřijatelnější a nejefektivnější. Práce s lidmi mě velice zajímá a těší a mám velkou radost, když mohu někomu pomoci k tomu, aby se cítil spokojenější a zdravější.

Absolvované semináře:

Kineziologie One Brain (14 stupňů, Pokročilý facilitátor, Tréning instruktora, Tréning pokročilého instruktora, minikurzy), Silvova metoda, Reiki, Numerologie, Principy života 13 st., Shamballa, SRT, Respektovat a být respektován, Efektivní rodičovství, semináře montessori pedagogiky, EFT 3, hypnoterapie, Germánská nová medicína, dvouletý výcvik rodinných konstelací.

 

Facilitator training  

Facilitator training     Advanced facilitator      Instructor training

                                      training

      

     

   

 

TOPlist