Kineziologie One Brain - poradna Brno

Poradna

Kineziologická poradna

  • Pracuji na odstranění příčiny současných psychických i fyzických problémů metodou One Brain.
  •  Spolu s klientem hledáme souvislosti mezi současnými projevy problémů a chováním v minulosti.
  •  Používám Bachovy, Růžové a další esence k uvolnění negativních emocí.
  • Pomocí jednoduchých cvičení a jemných dotyků jsou odstraněny energetické bloky v těle a zharmonizován tok energie v meridiánech.
  • Využívám filozofii Principy života, techniky EFT a rodinných konstelací.
Při odblokování metodou One Brain se jemně dotýkám předloktí klienta a získávám tak informace související s problémem klienta. Svalový test mi tak pomůže určit věk klienta, kdy prožil nějaký stres nebo traumatickou událost a vytestovat zablokovanou energii v těle. Pomocí jednoduchých cvičení a jemných dotyků se odstraní energetické bloky v těle. Uvolněním stresu a uvědoměním si souvislostí s chováním v současnosti umožní klientovi objevit nové možnosti řešení jeho problémů a dosáhnout větší harmonie v životě.
 
Celé odblokování by mělo proběhnout jemně, takže provádím jen ty korekce, které tělo klienta na dané úrovni dovolí. Je proto možné, že klient bude potřebovat více sezení.
 
Během odblokování nepracuji s hypnózou ani se změněnými stavy vědomí. Klient je neustále v bdělém stavu a aktivně se podílí na odstranění stresu,  hledání nových voleb a způsobů chování. Při kineziologickém odblokování metodou One Brain neléčím, ale pomáhám obnovit duševní i tělesnou rovnováhu.
 
Kineziologické odblokování je možné provádět i v těhotenství.
 
 
Kineziologické odblokování není náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. Metoda One Brain je vzdělávací metoda ve smyslu rozvoje osobnosti, neslouží k léčení nebo diagnóze ve smyslu klasické medicíny.
 
Kineziologické odblokování trvá 1,5 až 2 hodiny.
 
 Ceník:

Cena za kineziologické odblokování:

1000 Kč za odblokování v délce max. 120 min. Za každých dalších 15 min. 100 Kč.

 

 

 

 

TOPlist